Main Company s. r. o.Aktívna

IČO 51794080Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

908 448 €+102,1%
Tržby 2022
+266,5%
Priemerný ročný rast 2019–2022
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.2019202020212022

Finančné ukazovatele

2022

Dividendy

vypočítané
2022

Dividendy sa nerozdelili.

História
20220 €
20210 €
20202 000 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.2019202020212022
Prehľad účtovných závierok2019–2022
2019202020212022
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 1595 59310 17538 698
Neobežný majetok spolu0045 655111 776
Spolu majetok9 1595 59355 830150 474
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 67627622 12187 519
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 2682832 31728 589
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 115-16626 27228 746
Fondy a ostatné vlastné imanie100200120620
Vlastné imanie spolu7 4835 31733 70962 955
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)18 4534 824449 454908 448
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 412-16634 11440 491
EBITDA1 412-16651 55278 666
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 412-16633 25636 387
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 115-16626 27228 746
Osobné náklady008 56719 881
Odpisy0017 43838 175
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—2 00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Main Company s. r. o.

Prehľad

Main Company s. r. o. (IČO 51794080) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: preprava pacientov sanitnými vozidlami (SK NACE 8692).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2022 boli 908 448 €, čo je o 102 % viac ako rok predtým (449 454 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 267 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2022). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 28 746 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 19 881 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 150 474 € a vlastné imanie 62 955 € (miera samofinancovania 41,8 %).

Na čo upozorniť

Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Main Company s. r. o. – IČO 51794080 — icoprofil.sk