KM Building, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 96 430 | 203 878 | 181 138 | 190 230 | 174 144 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 184 | 38 040 | 41 032 | 36 498 | 106 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 428 | 18 612 | 56 653 | 97 685 | 134 183 |
| Spolu majetok | 857 897 | 751 287 | 707 493 | 754 632 | 710 667 |
| Záväzky spolu | 829 285 | 684 635 | 599 808 | 610 449 | 566 378 |
| Vlastné imanie spolu | 28 612 | 66 652 | 107 685 | 144 183 | 144 289 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KM Building, s.r.o.
Prehľad
KM Building, s.r.o. (IČO 51798042) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 144 €, čo je o 8,5 % menej ako rok predtým (190 230 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 106 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 7 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 710 667 € a vlastné imanie 144 289 € (miera samofinancovania 20,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.