Chata Mont s. r. o.Aktívna

IČO 51800624Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Ružomberok

Finančný prehľad

48 524 €+508,1%
Tržby 2025
+39,3%
Priemerný ročný rast 2022–2025
020 tis.40 tis.60 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 7 451 €.

Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.

História
2025 ~7 451 €
20240 €
2023 ~1 214 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.2022202320242025
Prehľad účtovných závierok2022–2025
2022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu1 1895132 4617 050
Neobežný majetok spolu14 5429 6959 6954 848
Spolu majetok15 73110 20812 15611 898
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu11 6697 0408 4595 958
Základné imanie5 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-1 420-2 152-1 461-8 754
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)4823201589 694
Vlastné imanie spolu4 0623 1683 6975 940
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)17 95219 1137 98048 524
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 0977931 11810 034
EBITDA5 9445 6401 11810 034
Výsledok hospodárenia pred zdanením5123551 11810 034
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie4823201589 694
Osobné náklady1 7951 5008291 200
Odpisy4 8474 84700
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—1 21407 451

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Chata Mont s. r. o.

Prehľad

Chata Mont s. r. o. (IČO 51800624) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 48 524 €, čo je o 508 % viac ako rok predtým (7 980 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 39,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 694 € (20,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 200 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 898 € a vlastné imanie 5 940 € (miera samofinancovania 49,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Chata Mont s. r. o. – IČO 51800624 — icoprofil.sk