HOME - stav SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 35 949 | 43 460 | 78 716 | 59 188 | 38 739 | 49 108 |
| Neobežný majetok spolu | 66 638 | 67 537 | 87 003 | 60 067 | 33 131 | 41 494 |
| Spolu majetok | 102 587 | 110 997 | 165 719 | 119 255 | 71 870 | 90 602 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 46 005 | 54 153 | 108 670 | 62 490 | 13 497 | 27 694 |
| Základné imanie | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 | 9 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 397 | 2 427 | 2 676 | 2 871 | 2 586 | 4 115 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 137 | 263 | 205 | -284 | 1 609 | 4 534 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 45 048 | 45 154 | 45 168 | 45 178 | 45 178 | 45 259 |
| Vlastné imanie spolu | 56 582 | 56 844 | 57 049 | 56 765 | 58 373 | 62 908 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 152 754 | 98 485 | 72 032 | 171 683 | 74 864 | 75 451 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 348 | 4 097 | 4 852 | 5 092 | 5 818 | 8 199 |
| EBITDA | 13 779 | 25 698 | 4 852 | 32 028 | 32 754 | 35 193 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 856 | 498 | 353 | 37 | 2 569 | 5 494 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 137 | 263 | 205 | -284 | 1 609 | 4 534 |
| Osobné náklady | 30 024 | 29 978 | 30 077 | 23 947 | 1 095 | 0 |
| Odpisy | 9 431 | 21 601 | 0 | 26 936 | 26 936 | 26 994 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HOME - stav SK s.r.o.
Prehľad
HOME - stav SK s.r.o. (IČO 51811901) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Matúškovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 75 451 €, čo je o 0,8 % viac ako rok predtým (74 864 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 13,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 534 € (6,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 90 602 € a vlastné imanie 62 908 € (miera samofinancovania 69,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.