Ray Service, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 299 999 € (37 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 973 680 | 1 078 670 | 2 234 651 | 6 517 535 | 8 121 725 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 886 | 71 962 | 113 656 | 616 072 | 1 774 221 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 18 994 | 19 836 | 88 200 | 196 173 | 506 240 |
| Spolu majetok | 220 515 | 336 629 | 672 328 | 2 563 845 | 4 786 477 |
| Záväzky spolu | 33 367 | 77 518 | 299 561 | 1 575 006 | 2 323 416 |
| Vlastné imanie spolu | 187 148 | 259 111 | 372 767 | 988 839 | 2 463 061 |
| Vypočítané dividendy | 4 000 | 0 | 0 | 0 | 299 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Ray Service, s.r.o.
Prehľad
Ray Service, s.r.o. (IČO 51814242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 166 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 121 725 €, čo je o 24,6 % viac ako rok predtým (6 517 535 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 40,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 774 221 € (21,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 773 475 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 786 477 € a vlastné imanie 2 463 061 € (miera samofinancovania 51,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.