Dream Life, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 479 777 | 485 997 | 508 768 | 515 797 | 447 837 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 103 127 | 190 115 | 70 414 | 62 066 | 63 701 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 379 648 | 482 221 | 672 337 | 742 751 | 606 931 |
| Spolu majetok | 3 349 070 | 3 262 780 | 3 760 288 | 3 742 021 | 3 508 171 |
| Záväzky spolu | 2 860 795 | 2 584 944 | 3 012 037 | 2 931 704 | 2 332 039 |
| Vlastné imanie spolu | 488 275 | 677 836 | 748 251 | 810 317 | 1 176 132 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 554 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Dream Life, s.r.o.
Prehľad
Dream Life, s.r.o. (IČO 51816946) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 447 837 €, čo je o 13,2 % menej ako rok predtým (515 797 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 63 701 € (14,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 508 171 € a vlastné imanie 1 176 132 € (miera samofinancovania 33,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.