BeArt TM s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 481 | 39 521 | 43 452 | 36 893 | 24 925 | 13 746 |
| Neobežný majetok spolu | 9 206 | 8 333 | 29 706 | 25 080 | 13 638 | 3 830 |
| Spolu majetok | 37 687 | 47 854 | 73 158 | 61 973 | 38 563 | 17 576 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 988 | 16 972 | 31 435 | 27 214 | 19 846 | 17 027 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 128 | 9 641 | 24 065 | 34 906 | 29 759 | 13 716 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 810 | 15 183 | 10 841 | -6 964 | -16 042 | -23 167 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 17 | 1 058 | 1 817 | 1 817 | — | 5 000 |
| Vlastné imanie spolu | 15 699 | 30 882 | 41 723 | 34 759 | 18 717 | 549 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 115 202 | 142 260 | 153 891 | 111 652 | 86 410 | 98 736 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 812 | 19 207 | 14 290 | -4 267 | -14 748 | -22 082 |
| EBITDA | 27 676 | 22 212 | 25 888 | 7 105 | -3 306 | -12 026 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 623 | 18 935 | 13 692 | -4 763 | -15 082 | -22 207 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 810 | 15 183 | 10 841 | -6 964 | -16 042 | -23 167 |
| Osobné náklady | 15 292 | 23 685 | 31 626 | 29 310 | 23 967 | 48 332 |
| Odpisy | 1 864 | 3 005 | 11 598 | 11 372 | 11 442 | 10 056 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BeArt TM s. r. o.
Prehľad
BeArt TM s. r. o. (IČO 51817811) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Prievidza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 98 736 €, čo je o 14,3 % viac ako rok predtým (86 410 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 23 167 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 48 332 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 576 € a vlastné imanie 549 € (miera samofinancovania 3,1 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.