Lincos, s. r. o.Aktívna

IČO 51818256Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

470 419 €-3,0%
Tržby 2025
-4,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu103 636111 364115 244101 163115 266131 380
Neobežný majetok spolu00024 81117 54910 286
Spolu majetok103 636111 364115 244125 974132 815141 666
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu189 876191 535172 617155 882136 210124 118
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-78 705-91 240-85 475-62 872-35 408-8 895
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-12 5356 06922 79927 46426 51320 943
Fondy a ostatné vlastné imanie——303500500500
Vlastné imanie spolu-86 240-80 171-57 373-29 908-3 39517 548
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)577 281631 450450 270479 736484 848470 419
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-11 2047 22223 66833 77535 60232 695
EBITDA-11 2047 22223 66838 01142 86439 957
Výsledok hospodárenia pred zdanením-12 5356 06922 79932 25233 85927 951
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-12 5356 06922 79927 46426 51320 943
Osobné náklady42 38345 51126 92523 3555 9487 906
Odpisy0004 2367 2627 262
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Lincos, s. r. o.

Prehľad

Lincos, s. r. o. (IČO 51818256) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 470 419 €, čo je o 3,0 % menej ako rok predtým (484 848 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 943 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 906 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 141 666 € a vlastné imanie 17 548 € (miera samofinancovania 12,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Lincos, s. r. o. – IČO 51818256 — icoprofil.sk