Many Miles s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 24 272 € (32 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 60 371 | 159 164 | 152 458 | 135 353 | 159 534 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 432 | 95 184 | 79 088 | 53 166 | 69 014 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 15 184 | 23 272 | 52 166 |
| Spolu majetok | 39 504 | 120 134 | 102 578 | 85 656 | 136 257 |
| Záväzky spolu | 2 572 | 19 450 | 2 806 | 3 718 | 9 577 |
| Vlastné imanie spolu | 36 932 | 100 684 | 99 772 | 81 938 | 126 680 |
| Vypočítané dividendy | 35 834 | 31 432 | 80 000 | 71 000 | 24 272 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Many Miles s.r.o.
Prehľad
Many Miles s.r.o. (IČO 51824272) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 159 534 €, čo je o 17,9 % viac ako rok predtým (135 353 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 69 014 € (43,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 061 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 136 257 € a vlastné imanie 126 680 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.