REXA & ROMAN PARTNERS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 345 924 | 251 876 | 427 787 | 969 169 | 1 442 083 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 34 528 | 31 562 | 40 768 | 52 604 | 39 983 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 29 477 | 64 005 | 95 566 | 104 773 | 157 377 |
| Spolu majetok | 184 036 | 314 992 | 397 477 | 898 660 | 1 002 852 |
| Záväzky spolu | 114 531 | 213 925 | 255 643 | 735 783 | 799 992 |
| Vlastné imanie spolu | 69 505 | 101 067 | 141 834 | 162 877 | 202 860 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 31 561 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REXA & ROMAN PARTNERS s.r.o.
Prehľad
REXA & ROMAN PARTNERS s.r.o. (IČO 51829681) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 442 083 €, čo je o 48,8 % viac ako rok predtým (969 169 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 42,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 983 € (2,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 795 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 002 852 € a vlastné imanie 202 860 € (miera samofinancovania 20,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.