OLDTIMER 956 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 252 442 | 95 548 | 119 427 | 81 459 | 107 575 | 124 271 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 184 847 | 258 444 | 269 152 | 155 089 | 71 723 |
| Spolu majetok | 252 442 | 280 395 | 377 871 | 350 611 | 262 664 | 195 994 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 249 934 | 315 807 | 489 302 | 566 003 | 572 784 | 592 756 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 194 | -2 492 | -40 412 | -116 431 | -220 392 | -315 620 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 686 | -37 920 | -76 019 | -103 961 | -94 727 | -86 643 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 501 |
| Vlastné imanie spolu | 2 508 | -35 412 | -111 431 | -215 392 | -310 120 | -396 762 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 181 625 | 1 280 | 59 269 | 0 | 17 785 | 33 915 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 018 | -30 734 | -68 679 | -103 480 | -93 673 | -86 105 |
| EBITDA | 8 018 | -23 734 | -20 717 | -12 673 | 6 894 | -2 738 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 686 | -37 920 | -76 019 | -103 961 | -93 767 | -86 303 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 686 | -37 920 | -76 019 | -103 961 | -94 727 | -86 643 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 7 000 | 47 962 | 90 807 | 100 567 | 83 367 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OLDTIMER 956 s.r.o.
Prehľad
OLDTIMER 956 s.r.o. (IČO 51830353) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 915 €, čo je o 90,7 % viac ako rok predtým (17 785 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 28,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 86 643 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-396 762 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.