MODO SAVIO s. r. o.Aktívna

IČO 51832411Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Šamorín

Finančný prehľad

73 163 €+1,1%
Tržby 2025
+43,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 7 000 € (25 % z rozdeliteľného zisku).

História
20257 000 €
20240 €
20236 020 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 11413 64516 98733 07324 14931 791
Neobežný majetok spolu0001 70035 50625 611
Spolu majetok15 11413 64516 98734 77359 65557 402
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 3932 0135 46713 13825 93822 829
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov4 0527 2206 132016 13521 217
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 169-1 088-11216 13512 0827 856
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu12 72111 63211 52021 63533 71734 573
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)12 19012 55029 59659 58272 38173 163
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 811-99812220 35916 17510 095
EBITDA3 811-99812220 35921 94719 989
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 728-1 088-1420 21115 4108 951
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 169-1 088-11216 13512 0827 856
Osobné náklady3 5076 83512 71114 02022 24623 698
Odpisy00005 7729 894
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—006 02007 000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MODO SAVIO s. r. o.

Prehľad

MODO SAVIO s. r. o. (IČO 51832411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 73 163 €, čo je o 1,1 % viac ako rok predtým (72 381 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 43,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 856 € (10,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 698 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 57 402 € a vlastné imanie 34 573 € (miera samofinancovania 60,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MODO SAVIO s. r. o. – IČO 51832411 — icoprofil.sk