DIGITAL STORIES s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 297 | 26 048 | 26 009 | 43 794 | 65 128 | 82 786 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 2 229 | 1 576 | 1 576 |
| Spolu majetok | 26 297 | 26 048 | 26 009 | 46 023 | 66 704 | 84 362 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 935 | 350 | 16 048 | 21 252 | 31 882 | 13 959 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 590 | 19 113 | 4 318 | 4 711 | 19 521 | 29 573 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 522 | 1 335 | 393 | 14 810 | 10 051 | 35 580 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Vlastné imanie spolu | 24 362 | 25 698 | 9 961 | 24 771 | 34 822 | 70 403 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 247 | 5 299 | 15 514 | 48 117 | 61 476 | 79 460 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 358 | 1 717 | 1 478 | 18 523 | 13 799 | 40 359 |
| EBITDA | 11 358 | 1 717 | 1 478 | 18 903 | 14 451 | 40 359 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 263 | 1 610 | 604 | 17 463 | 12 838 | 39 575 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 522 | 1 335 | 393 | 14 810 | 10 051 | 35 580 |
| Osobné náklady | 684 | 322 | 322 | 322 | 325 | 565 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 380 | 652 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 16 130 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: DIGITAL STORIES s. r. o.
Prehľad
DIGITAL STORIES s. r. o. (IČO 51844630) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 79 460 €, čo je o 29,3 % viac ako rok predtým (61 476 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 580 € (44,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 565 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 84 362 € a vlastné imanie 70 403 € (miera samofinancovania 83,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.