DCG-group, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2020
| 2019 | 2020 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 403 943 | 191 883 |
| Neobežný majetok spolu | 43 557 | 186 966 |
| Spolu majetok | 447 500 | 378 849 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 444 533 | 376 244 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 209 | -2 033 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 242 | -362 |
| Vlastné imanie spolu | 2 967 | 2 605 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 438 832 | 804 692 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -380 | 1 715 |
| EBITDA | 7 346 | 21 683 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 242 | -337 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 242 | -362 |
| Osobné náklady | 6 597 | 4 796 |
| Odpisy | 7 726 | 19 968 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok3
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DCG-group, s.r.o.
Prehľad
DCG-group, s.r.o. (IČO 51847663) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2020 boli 804 692 €, čo je o 83,4 % viac ako rok predtým (438 832 €). Rok 2020 skončil stratou 362 €. Osobné náklady za rok 2020 boli 4 796 €. Ku koncu roka 2020 mala spoločnosť aktíva 378 849 € a vlastné imanie 2 605 € (miera samofinancovania 0,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2020 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2020.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.