OTPLOTY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 91 613 | 99 629 | 116 195 | 107 518 |
| Neobežný majetok spolu | 7 534 | 17 899 | 11 706 | 35 145 |
| Spolu majetok | 99 147 | 117 528 | 127 901 | 142 663 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 89 119 | 119 562 | 127 422 | 116 925 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 31 | 4 529 | -7 534 | -5 523 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 497 | -12 063 | 2 513 | -4 739 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 31 000 |
| Vlastné imanie spolu | 10 028 | -2 034 | 479 | 25 738 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 264 268 | 308 415 | 248 806 | 172 719 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 812 | -7 682 | 7 376 | -748 |
| EBITDA | 9 464 | -2 464 | 13 568 | 13 048 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 057 | -12 063 | 3 682 | -2 850 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 497 | -12 063 | 2 513 | -4 739 |
| Osobné náklady | 3 750 | 6 038 | 13 657 | 19 419 |
| Odpisy | 1 652 | 5 218 | 6 192 | 13 796 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: OTPLOTY s.r.o.
Prehľad
OTPLOTY s.r.o. (IČO 51847779) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Veľká Mača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z betónu, cementu a sadry (SK NACE 2366). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 172 719 €, čo je o 30,6 % menej ako rok predtým (248 806 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 13,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2022). Rok 2022 skončil stratou 4 739 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 19 419 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 142 663 € a vlastné imanie 25 738 € (miera samofinancovania 18,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.