CHEM – SYNT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 16 123 | 15 157 | 15 207 | 13 618 |
| Neobežný majetok spolu | 10 270 | 6 645 | 6 645 | 6 645 |
| Spolu majetok | 26 393 | 21 802 | 21 852 | 20 263 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 27 789 | 25 517 | 28 653 | 31 525 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -837 | -6 396 | -8 715 | -11 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 559 | -2 319 | -3 086 | -4 461 |
| Vlastné imanie spolu | -1 396 | -3 715 | -6 801 | -11 262 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 336 | 2 529 | 864 | 1 423 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 494 | -2 248 | -3 015 | -4 419 |
| EBITDA | -1 869 | 1 377 | -3 015 | -4 419 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 559 | -2 319 | -3 086 | -4 461 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 559 | -2 319 | -3 086 | -4 461 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 625 | 3 625 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CHEM – SYNT s.r.o.
Prehľad
CHEM – SYNT s.r.o. (IČO 51850940) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 1 423 €, čo je o 64,7 % viac ako rok predtým (864 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 42,1 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 4 461 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 4 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-11 262 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.