Pure watt s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 306 | 333 | 1 533 | 1 974 | 9 273 | 7 709 |
| Neobežný majetok spolu | 2 245 | 1 283 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 551 | 1 616 | 1 533 | 1 974 | 9 273 | 7 709 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 104 | 5 375 | 5 501 | 194 | 1 138 | 292 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 899 | -10 552 | -8 849 | -9 058 | -8 476 | -2 120 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -654 | 1 793 | -209 | 582 | 6 355 | -719 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 90 | 5 256 | 5 256 | 5 256 |
| Vlastné imanie spolu | -5 553 | -3 759 | -3 968 | 1 780 | 8 135 | 7 417 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 863 | 3 480 | 0 | 3 198 | 15 661 | 215 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -654 | 2 110 | -209 | 585 | 7 660 | -294 |
| EBITDA | 308 | 3 073 | -209 | 585 | 7 660 | -294 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -654 | 2 110 | -209 | 582 | 7 505 | -379 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -654 | 1 793 | -209 | 582 | 6 355 | -719 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 962 | 963 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pure watt s.r.o.
Prehľad
Pure watt s.r.o. (IČO 51851130) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Pernek. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 215 €, čo je o 98,6 % menej ako rok predtým (15 661 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 51,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 719 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 709 € a vlastné imanie 7 417 € (miera samofinancovania 96,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.