Donau develop s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 39 649 | 90 953 | 226 272 | 268 058 | 358 712 | 311 124 |
| Neobežný majetok spolu | 504 058 | 220 477 | 19 976 | 12 243 | 23 789 | 64 310 |
| Spolu majetok | 543 707 | 311 430 | 246 248 | 280 301 | 382 501 | 375 434 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 556 097 | 336 988 | 240 218 | 279 821 | 373 052 | 382 591 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 336 | 0 | 0 | -13 970 | -34 520 | -45 551 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 054 | -30 558 | -13 970 | -20 550 | -11 031 | -16 606 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 15 000 | 30 000 | 50 000 | 50 000 |
| Vlastné imanie spolu | -12 390 | -25 558 | 6 030 | 480 | 9 449 | -7 157 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 2 000 | 0 | 8 400 | 4 807 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 967 | -30 469 | -13 886 | -20 466 | -10 607 | -16 187 |
| EBITDA | -5 467 | -24 914 | -6 153 | -12 733 | -2 874 | -11 676 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 054 | -30 558 | -13 970 | -20 550 | -10 691 | -16 266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 054 | -30 558 | -13 970 | -20 550 | -11 031 | -16 606 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 2 415 | 4 371 | 3 244 |
| Odpisy | 3 500 | 5 555 | 7 733 | 7 733 | 7 733 | 4 511 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Donau develop s.r.o.
Prehľad
Donau develop s.r.o. (IČO 51857545) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 807 €, čo je o 42,8 % menej ako rok predtým (8 400 €). Rok 2025 skončil stratou 16 606 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 244 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-7 157 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.