EUROCAM Fleet Service s.r.o.Aktívna

IČO 51866536Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

874 412 €-18,6%
Tržby 2025
+4,5%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €
20246 719 €
20230 €
202252 461 €+40 500 € iné
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu155 36350 032195 818116 39783 054
Neobežný majetok spolu9 109346 615281 429255 101763 288
Spolu majetok164 472396 647477 247371 498846 342
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu66 511385 006424 620307 651581 621
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov9 8720000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)42 5896 5146 71918 34719 221
Fondy a ostatné vlastné imanie40 500—40 50040 500240 500
Vlastné imanie spolu97 96111 51452 21963 847264 721
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)732 4761 243 4431 305 8591 074 122874 412
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti42 87010 82118 45629 17632 930
EBITDA48 11167 620145 879164 790247 370
Výsledok hospodárenia pred zdanením42 5896 5146 71918 34719 221
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie42 5896 5146 71918 34719 221
Osobné náklady171 794274 347159 672198 629183 302
Odpisy5 24156 799127 423135 614214 440
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—52 46106 7190

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: EUROCAM Fleet Service s.r.o.

Prehľad

EUROCAM Fleet Service s.r.o. (IČO 51866536) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 874 412 €, čo je o 18,6 % menej ako rok predtým (1 074 122 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 221 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 183 302 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 846 342 € a vlastné imanie 264 721 € (miera samofinancovania 31,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EUROCAM Fleet Service s.r.o. – IČO 51866536 — icoprofil.sk