SEDMM s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 865 | 23 400 | 16 500 | 37 423 | 43 959 | 71 900 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 17 865 | 23 400 | 16 500 | 37 423 | 43 959 | 71 900 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 578 | 5 592 | 1 137 | 3 292 | 2 258 | 3 318 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 023 | 7 788 | 17 308 | 9 863 | 28 631 | 36 201 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 764 | 9 520 | -7 445 | 18 768 | 7 570 | 26 881 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 287 | 17 808 | 15 363 | 34 131 | 41 701 | 68 582 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 36 990 | 24 481 | 15 015 | 35 706 | 40 011 | 55 170 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 088 | 11 218 | -7 286 | 20 850 | 8 928 | 29 441 |
| EBITDA | 2 088 | 11 218 | -7 286 | 20 850 | 8 928 | 29 441 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 075 | 11 200 | -7 294 | 20 850 | 8 922 | 29 441 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 764 | 9 520 | -7 445 | 18 768 | 7 570 | 26 881 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SEDMM s. r. o.
Prehľad
SEDMM s. r. o. (IČO 51867435) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Vitanová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 55 170 €, čo je o 37,9 % viac ako rok predtým (40 011 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 881 € (48,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 71 900 € a vlastné imanie 68 582 € (miera samofinancovania 95,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.