CNMW, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 175 | 14 010 | 30 387 | 30 835 | 26 763 | 48 638 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 5 619 | 4 671 | 0 | 31 902 |
| Spolu majetok | 8 175 | 14 010 | 36 006 | 35 506 | 26 763 | 80 540 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 489 | 1 995 | 6 559 | 3 463 | 2 874 | 32 154 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 6 881 | 23 947 | 26 543 | 18 391 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 686 | 6 881 | 17 432 | 2 596 | -8 154 | 24 495 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 134 | 134 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 686 | 12 015 | 29 447 | 32 043 | 23 889 | 48 386 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 291 | 15 167 | 35 300 | 26 639 | 25 031 | 35 651 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 195 | 8 080 | 20 927 | 2 905 | -7 563 | 26 034 |
| EBITDA | 3 195 | 8 080 | 21 088 | 3 853 | -7 081 | 27 098 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 175 | 8 108 | 20 843 | 3 125 | -7 814 | 25 908 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 686 | 6 881 | 17 432 | 2 596 | -8 154 | 24 495 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 135 |
| Odpisy | 0 | 0 | 161 | 948 | 482 | 1 064 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 2 552 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: CNMW, s. r. o.
Prehľad
CNMW, s. r. o. (IČO 51872862) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 651 €, čo je o 42,4 % viac ako rok predtým (25 031 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 46,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 495 € (68,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 135 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 80 540 € a vlastné imanie 48 386 € (miera samofinancovania 60,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.