TELPRO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 46 830 | 45 864 | 17 791 | 22 515 | 22 356 | 20 928 |
| Neobežný majetok spolu | 6 971 | 22 696 | 15 529 | 8 362 | 1 194 | 28 371 |
| Spolu majetok | 53 801 | 68 561 | 33 320 | 30 877 | 23 550 | 49 299 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 16 374 | 39 061 | 19 466 | 18 640 | 9 679 | 29 551 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 750 | 31 928 | 0 | 8 355 | 6 737 | 8 370 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 31 638 | -7 928 | 8 354 | -1 618 | 1 634 | 5 878 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 40 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 37 428 | 29 500 | 13 854 | 12 237 | 13 871 | 19 748 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 98 365 | 110 375 | 98 797 | 71 651 | 62 798 | 40 659 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 37 555 | -7 000 | 10 250 | 1 714 | 2 938 | 6 502 |
| EBITDA | 39 812 | -87 | 17 417 | 10 311 | 10 105 | 10 996 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 37 340 | -7 928 | 9 403 | -1 618 | 2 594 | 6 218 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 638 | -7 928 | 8 354 | -1 618 | 1 634 | 5 878 |
| Osobné náklady | 11 054 | 36 590 | 2 136 | 12 927 | 17 977 | 1 212 |
| Odpisy | 2 257 | 6 913 | 7 167 | 8 597 | 7 167 | 4 494 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 24 000 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TELPRO s. r. o.
Prehľad
TELPRO s. r. o. (IČO 51874024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 40 659 €, čo je o 35,3 % menej ako rok predtým (62 798 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 878 € (14,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 212 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 299 € a vlastné imanie 19 748 € (miera samofinancovania 40,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.