ORAVKIN Reality s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 228 | 10 457 | 10 073 | 9 758 | 12 811 | 25 762 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 7 745 | 5 584 | 3 422 | 1 261 | 0 |
| Spolu majetok | 4 228 | 18 202 | 15 657 | 13 180 | 14 072 | 25 762 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 407 | 15 360 | 13 667 | 11 391 | 14 290 | 21 715 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 434 | -8 179 | -2 460 | -3 311 | -3 513 | -5 519 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 745 | 6 021 | -851 | -201 | -2 006 | 4 265 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 301 | 301 | 301 | 301 |
| Vlastné imanie spolu | -3 179 | 2 842 | 1 990 | 1 789 | -218 | 4 047 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 312 | 43 568 | 28 046 | 7 150 | 22 678 | 26 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 397 | 7 210 | -403 | -58 | -1 641 | 5 113 |
| EBITDA | -2 397 | 8 110 | 1 758 | 2 103 | 520 | 6 374 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 745 | 6 687 | -851 | -201 | -1 666 | 5 017 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 745 | 6 021 | -851 | -201 | -2 006 | 4 265 |
| Osobné náklady | 10 725 | 9 724 | 6 140 | 115 | 0 | 2 052 |
| Odpisy | 0 | 900 | 2 161 | 2 161 | 2 161 | 1 261 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ORAVKIN Reality s.r.o.
Prehľad
ORAVKIN Reality s.r.o. (IČO 51874385) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 600 €, čo je o 17,3 % viac ako rok predtým (22 678 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 265 € (16,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 052 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 762 € a vlastné imanie 4 047 € (miera samofinancovania 15,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.