Drgoňa servis s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 39 122 | 33 206 | 34 795 | 39 919 | 4 055 | 10 654 |
| Neobežný majetok spolu | 15 853 | 33 849 | 49 968 | 31 533 | 16 948 | 58 324 |
| Spolu majetok | 54 975 | 67 055 | 84 763 | 71 452 | 21 003 | 68 978 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 788 | 121 700 | 183 075 | 212 384 | 55 359 | 117 593 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 353 | -63 059 | -89 649 | -132 147 | -22 112 | -17 244 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -56 460 | -26 586 | -43 663 | -43 785 | -17 244 | -36 371 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | -27 813 | -54 645 | -98 312 | -140 932 | -34 356 | -48 615 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 50 089 | 51 345 | 45 670 | 19 031 | 40 825 | 48 622 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -56 051 | -24 627 | -39 811 | -40 102 | -22 126 | -31 409 |
| EBITDA | -49 473 | -14 557 | -20 478 | -21 667 | -4 259 | -12 230 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -56 460 | -26 586 | -43 663 | -43 785 | -16 284 | -35 411 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -56 460 | -26 586 | -43 663 | -43 785 | -17 244 | -36 371 |
| Osobné náklady | 5 900 | 14 580 | 16 422 | 21 455 | 22 235 | 23 738 |
| Odpisy | 6 578 | 10 070 | 19 333 | 18 435 | 17 867 | 19 179 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Drgoňa servis s.r.o.
Prehľad
Drgoňa servis s.r.o. (IČO 51874938) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Tekovské Nemce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 622 €, čo je o 19,1 % viac ako rok predtým (40 825 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 36 371 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 23 738 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-48 615 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.