Autodepol s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 377 733 | 436 417 | 636 766 | 994 552 | 1 122 767 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 223 | 1 026 | 28 540 | 55 170 | 66 860 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -17 096 | -10 873 | -9 847 | 18 693 | 73 863 |
| Spolu majetok | 202 251 | 178 088 | 246 244 | 442 884 | 379 254 |
| Záväzky spolu | 208 124 | 182 935 | 222 551 | 364 021 | 233 531 |
| Vlastné imanie spolu | -5 873 | -4 847 | 23 693 | 78 863 | 145 723 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Autodepol s.r.o.
Prehľad
Autodepol s.r.o. (IČO 51878003) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 122 767 €, čo je o 12,9 % viac ako rok predtým (994 552 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 66 860 € (6,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 379 254 € a vlastné imanie 145 723 € (miera samofinancovania 38,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.