SB - Technology j. s. a.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 117 044 | 109 212 | 108 928 | 337 263 | 333 514 | 327 381 |
| Neobežný majetok spolu | 1 073 | 0 | 0 | 24 000 | 17 600 | 11 200 |
| Spolu majetok | 118 117 | 109 212 | 108 928 | 361 263 | 351 114 | 338 581 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 539 | 5 381 | 6 309 | 280 487 | 292 820 | 295 053 |
| Základné imanie | 150 001 | 150 001 | 150 001 | 150 001 | 150 001 | 150 001 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -26 958 | -37 423 | -46 171 | -47 381 | -69 226 | -91 706 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -10 465 | -8 747 | -1 211 | -21 844 | -22 481 | -14 767 |
| Vlastné imanie spolu | 112 578 | 103 831 | 102 619 | 80 776 | 58 294 | 43 528 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 1 718 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 319 | -8 666 | -1 077 | -21 592 | -22 021 | -14 307 |
| EBITDA | -9 842 | -8 306 | -1 077 | -19 992 | -15 621 | -7 907 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 465 | -8 747 | -1 211 | -21 844 | -22 141 | -14 427 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 465 | -8 747 | -1 211 | -21 844 | -22 481 | -14 767 |
| Osobné náklady | 0 | 3 | 0 | 10 872 | 0 | 205 |
| Odpisy | 477 | 360 | 0 | 1 600 | 6 400 | 6 400 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SB - Technology j. s. a.
Prehľad
SB - Technology j. s. a. (IČO 51882205) je jednoduchá spoločnosť na akcie. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 150 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 14 767 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 205 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 338 581 € a vlastné imanie 43 528 € (miera samofinancovania 12,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.