MOH s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 64 994 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 64 598 | 65 331 | 87 098 | 61 066 | 70 528 | 63 830 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 51 297 | 37 617 | 25 916 | 26 533 |
| Spolu majetok | 64 598 | 65 331 | 138 395 | 98 683 | 96 444 | 90 363 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 345 | 4 608 | 49 404 | 34 314 | 25 950 | 32 614 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 57 774 | 55 223 | 83 491 | 58 869 | 64 994 | 52 249 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 479 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 63 253 | 60 723 | 88 991 | 64 369 | 70 494 | 57 749 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 72 146 | 72 808 | 119 484 | 107 916 | 114 128 | 108 708 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 69 980 | 71 263 | 108 508 | 81 994 | 88 412 | 72 222 |
| EBITDA | 69 980 | 71 263 | 111 928 | 95 674 | 102 092 | 91 338 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 67 996 | 69 902 | 105 962 | 76 271 | 83 550 | 67 613 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 57 774 | 55 223 | 83 491 | 58 869 | 64 994 | 52 249 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 420 | 13 680 | 13 680 | 19 116 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 57 753 | 55 223 | 83 491 | 58 869 | 64 994 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MOH s.r.o.
Prehľad
MOH s.r.o. (IČO 51882370) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 108 708 €, čo je o 4,7 % menej ako rok predtým (114 128 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 52 249 € (48,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 90 363 € a vlastné imanie 57 749 € (miera samofinancovania 63,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.