Lekáreň MEDEA ZV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 24 337 € (55 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 560 156 | 578 814 | 560 862 | 626 037 | 584 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 705 | 19 368 | 24 337 | 19 794 | 17 254 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 32 728 | 49 433 | 36 073 | 24 337 | 19 794 |
| Spolu majetok | 99 310 | 124 932 | 100 531 | 81 376 | 83 602 |
| Záväzky spolu | 44 377 | 50 631 | 34 621 | 31 745 | 41 054 |
| Vlastné imanie spolu | 54 933 | 74 301 | 65 910 | 49 631 | 42 548 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 32 728 | 36 073 | 24 337 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Lekáreň MEDEA ZV, s.r.o.
Prehľad
Lekáreň MEDEA ZV, s.r.o. (IČO 51883511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 584 324 €, čo je o 6,7 % menej ako rok predtým (626 037 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 254 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 55 560 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 83 602 € a vlastné imanie 42 548 € (miera samofinancovania 50,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.