Tesidy s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 93 961 | 86 200 | 168 885 | 26 907 | 68 084 | 48 266 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 17 086 | 11 385 | 17 565 | 8 125 | 44 389 |
| Spolu majetok | 93 961 | 103 286 | 180 270 | 44 472 | 76 209 | 92 655 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 30 192 | 37 605 | 19 332 | 7 880 | 10 683 | 13 715 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 410 | 0 | 60 181 | 9 258 | 0 | 60 026 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 60 179 | 60 181 | 95 257 | 21 834 | 60 026 | 13 414 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 63 769 | 65 681 | 160 938 | 36 592 | 65 526 | 78 940 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 96 013 | 97 299 | 187 581 | 68 076 | 208 280 | 65 693 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 71 116 | 76 548 | 120 987 | 28 302 | 76 653 | 15 353 |
| EBITDA | 71 116 | 82 243 | 126 687 | 37 122 | 86 093 | 30 999 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 71 027 | 76 458 | 120 876 | 28 190 | 76 556 | 15 219 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 60 179 | 60 181 | 95 257 | 21 834 | 60 026 | 13 414 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 5 695 | 5 700 | 8 820 | 9 440 | 15 646 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 58 269 | 0 | 146 180 | 31 092 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Tesidy s.r.o.
Prehľad
Tesidy s.r.o. (IČO 51885590) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 65 693 €, čo je o 68,5 % menej ako rok predtým (208 280 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 414 € (20,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 92 655 € a vlastné imanie 78 940 € (miera samofinancovania 85,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.