Alfa akadémia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 46 834 | 80 406 | 124 354 | 75 579 | 47 208 | 40 415 |
| Neobežný majetok spolu | 3 001 | 16 849 | 180 641 | 963 634 | 933 634 | 922 838 |
| Spolu majetok | 49 835 | 97 255 | 304 995 | 1 039 213 | 980 842 | 963 253 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 24 838 | 35 412 | 161 790 | 729 735 | 608 403 | 591 200 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 763 | 15 496 | 56 843 | 138 205 | 154 478 | 117 439 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 234 | 41 347 | 81 362 | 16 273 | -37 039 | -386 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 150 000 | 250 000 | 250 000 |
| Vlastné imanie spolu | 24 997 | 61 843 | 143 205 | 309 478 | 372 439 | 372 053 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 101 825 | 240 806 | 363 100 | 255 673 | 86 451 | 61 921 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 133 | 57 438 | 119 784 | 28 584 | -27 308 | 23 362 |
| EBITDA | 25 133 | 58 606 | 122 917 | 29 253 | -27 308 | 37 151 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 107 | 56 046 | 102 993 | 20 843 | -36 079 | 574 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 234 | 41 347 | 81 362 | 16 273 | -37 039 | -386 |
| Osobné náklady | 570 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 1 168 | 3 133 | 669 | 0 | 13 789 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 4 501 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Alfa akadémia s.r.o.
Prehľad
Alfa akadémia s.r.o. (IČO 51887517) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Snina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 61 921 €, čo je o 28,4 % menej ako rok predtým (86 451 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 386 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 963 253 € a vlastné imanie 372 053 € (miera samofinancovania 38,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.