Firma na Sny s.r.o.Aktívna

IČO 51887703Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Nové Mesto nad Váhom

Finančný prehľad

133 873 €+13,8%
Tržby 2025
+57,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 16 111 € (35 % z rozdeliteľného zisku).

História
202516 111 €
20240 €
202310 752 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu49 12748 72299 434133 035129 103122 775
Neobežný majetok spolu0014 0179 7045 39138 359
Spolu majetok49 12748 722113 451142 739134 494161 134
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu44 14738 05680 43394 12868 26797 378
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-13 162-15 020-9 8341 76628 11129 616
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-1 8585 68622 35226 34517 61613 640
Fondy a ostatné vlastné imanie15 00015 00015 50015 50015 50015 500
Vlastné imanie spolu4 98010 66633 01848 61166 22763 756
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)13 96026 03584 645106 972117 606133 873
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-1 6046 44427 50434 11022 86618 534
EBITDA-1 6046 44430 73938 42327 17935 274
Výsledok hospodárenia pred zdanením-1 8586 16227 01533 91122 68518 256
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-1 8585 68622 35226 34517 61613 640
Osobné náklady6 8408 00110 54516 79223 58925 192
Odpisy003 2354 3134 31316 740
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0010 752016 111

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Firma na Sny s.r.o.

Prehľad

Firma na Sny s.r.o. (IČO 51887703) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 133 873 €, čo je o 13,8 % viac ako rok predtým (117 606 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 57,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 640 € (10,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 192 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 134 € a vlastné imanie 63 756 € (miera samofinancovania 39,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Firma na Sny s.r.o. – IČO 51887703 — icoprofil.sk