KEL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 163 | 21 027 | 21 826 | 13 913 | 13 913 | 16 326 |
| Neobežný majetok spolu | 5 340 | 5 340 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 26 503 | 26 367 | 21 826 | 13 913 | 13 913 | 16 326 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 16 797 | 17 726 | 14 061 | 6 654 | 7 408 | 9 323 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 | -4 025 | -5 090 | -5 966 | -6 472 | -7 226 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 023 | -1 065 | -876 | -506 | -754 | 498 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 8 731 | 8 731 | 8 731 | 8 731 | 8 731 | 8 731 |
| Vlastné imanie spolu | 9 706 | 8 641 | 7 765 | 7 259 | 6 505 | 7 003 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 921 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 023 | -1 066 | -876 | -506 | -414 | 838 |
| EBITDA | -3 798 | -1 066 | -876 | -506 | -414 | 838 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 023 | -1 065 | -876 | -506 | -414 | 838 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 023 | -1 065 | -876 | -506 | -754 | 498 |
| Osobné náklady | 0 | 144 | 170 | 0 | 0 | 651 |
| Odpisy | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KEL s.r.o.
Prehľad
KEL s.r.o. (IČO 51893959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Tvrdošín - Medvedzie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 921 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 498 € (25,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 651 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 326 € a vlastné imanie 7 003 € (miera samofinancovania 42,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.