VIRTUAL EVERYTHING s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 951 | 76 528 | 41 344 | 41 995 | 41 960 | 46 955 |
| Neobežný majetok spolu | 253 653 | 252 477 | 253 842 | 255 068 | 253 324 | 251 679 |
| Spolu majetok | 276 793 | 330 284 | 296 366 | 299 108 | 297 314 | 298 634 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 45 040 | 32 521 | 8 287 | 8 083 | 3 381 | 3 188 |
| Základné imanie | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -40 785 | -75 821 | -43 820 | -20 171 | -17 225 | -14 317 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -35 036 | 32 677 | 23 649 | 2 946 | 2 908 | 1 513 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 300 074 | 300 074 | 300 750 | 300 750 | 300 750 | 300 750 |
| Vlastné imanie spolu | 231 753 | 264 430 | 288 079 | 291 025 | 293 933 | 295 446 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 76 405 | 109 785 | 190 222 | 86 300 | 57 380 | 24 360 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -34 929 | 34 439 | 25 160 | 3 037 | 3 967 | 1 952 |
| EBITDA | -33 851 | 35 615 | 26 845 | 5 344 | 5 711 | 3 598 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -35 036 | 34 338 | 25 061 | 2 946 | 3 868 | 1 853 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -35 036 | 32 677 | 23 649 | 2 946 | 2 908 | 1 513 |
| Osobné náklady | 53 492 | 46 125 | 43 672 | 42 917 | 30 792 | 0 |
| Odpisy | 1 078 | 1 176 | 1 685 | 2 307 | 1 744 | 1 646 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VIRTUAL EVERYTHING s.r.o.
Prehľad
VIRTUAL EVERYTHING s.r.o. (IČO 51895811) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 360 €, čo je o 57,5 % menej ako rok predtým (57 380 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 513 € (6,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 298 634 € a vlastné imanie 295 446 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.