OČKAY, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 791 | 24 638 | 14 468 | 6 758 | 49 045 | 95 196 |
| Neobežný majetok spolu | 10 564 | 5 953 | 1 342 | 6 609 | 1 998 | 1 991 |
| Spolu majetok | 33 355 | 30 591 | 15 810 | 13 367 | 51 043 | 97 187 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 501 | 19 146 | 17 808 | 13 733 | 30 721 | 64 816 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 056 | 5 182 | 5 452 | -7 991 | -6 359 | 14 330 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 111 | 270 | -13 443 | 1 632 | 20 688 | 12 048 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 687 | 993 | 993 | 993 | 993 | 993 |
| Vlastné imanie spolu | 24 854 | 11 445 | -1 998 | -366 | 20 322 | 32 371 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 44 381 | 37 360 | 17 720 | 38 610 | 113 390 | 121 357 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 770 | 726 | -13 182 | 1 929 | 23 461 | 15 483 |
| EBITDA | 12 918 | 5 337 | -13 182 | 3 783 | 28 072 | 16 735 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 355 | 401 | -13 443 | 1 824 | 23 363 | 15 427 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 111 | 270 | -13 443 | 1 632 | 20 688 | 12 048 |
| Osobné náklady | 5 044 | 5 425 | 13 180 | 7 344 | 6 680 | 10 527 |
| Odpisy | 5 148 | 4 611 | 0 | 1 854 | 4 611 | 1 252 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 13 679 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: OČKAY, s.r.o.
Prehľad
OČKAY, s.r.o. (IČO 51896362) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Jasenica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 121 357 €, čo je o 7,0 % viac ako rok predtým (113 390 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 048 € (9,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 527 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 97 187 € a vlastné imanie 32 371 € (miera samofinancovania 33,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.