Moje Solárko s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 722 | 16 226 | 44 927 | 17 056 | 36 265 | 30 980 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 722 | 16 226 | 44 927 | 17 056 | 36 265 | 30 980 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 870 | 5 947 | 28 232 | 116 | 18 439 | 9 568 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 761 | 4 852 | 5 277 | 11 695 | 11 940 | 12 826 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -909 | 427 | 6 418 | 245 | 886 | 3 586 |
| Vlastné imanie spolu | 9 852 | 10 279 | 16 695 | 16 940 | 17 826 | 21 412 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 394 | 31 158 | 52 546 | 1 000 | 46 607 | 20 077 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -909 | 470 | 7 924 | 282 | 1 226 | 3 926 |
| EBITDA | -909 | 470 | 7 924 | 282 | 1 226 | 3 926 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -909 | 470 | 7 924 | 282 | 1 226 | 3 926 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -909 | 427 | 6 418 | 245 | 886 | 3 586 |
| Osobné náklady | 674 | 11 993 | 12 088 | 0 | 18 969 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Moje Solárko s.r.o.
Prehľad
Moje Solárko s.r.o. (IČO 51902354) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 20 077 €, čo je o 56,9 % menej ako rok predtým (46 607 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 120 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 586 € (17,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 980 € a vlastné imanie 21 412 € (miera samofinancovania 69,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.