Šercel Švec II s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 001 | 14 834 | 17 777 | 15 323 | 13 994 | 15 417 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 001 | 14 834 | 17 777 | 15 323 | 13 994 | 15 417 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 558 | 848 | 3 648 | 267 | 2 874 | 487 |
| Základné imanie | 5 100 | 5 100 | 5 100 | 5 100 | 5 100 | 5 100 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 354 | 4 263 | 8 442 | 8 584 | 705 | 5 576 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 910 | 4 544 | 143 | 928 | 4 871 | 3 810 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 79 | 79 | 444 | 444 | 444 | 444 |
| Vlastné imanie spolu | 9 443 | 13 986 | 14 129 | 15 056 | 11 120 | 14 930 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 233 | 33 275 | 20 725 | 5 048 | 16 014 | 18 843 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 385 | 5 454 | 264 | 1 188 | 5 827 | 4 329 |
| EBITDA | 2 385 | 5 454 | 264 | 1 188 | 5 827 | 4 329 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 275 | 5 348 | 168 | 1 092 | 5 731 | 4 233 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 910 | 4 544 | 143 | 928 | 4 871 | 3 810 |
| Osobné náklady | 2 721 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 8 807 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Šercel Švec II s.r.o.
Prehľad
Šercel Švec II s.r.o. (IČO 51905043) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Úľany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 100 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 843 €, čo je o 17,7 % viac ako rok predtým (16 014 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 810 € (20,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 417 € a vlastné imanie 14 930 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.