Service 4 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 337 | 2 661 | 2 808 | 2 583 | 60 | 24 |
| Neobežný majetok spolu | 25 350 | 8 325 | 5 625 | 3 350 | 2 900 | 2 900 |
| Spolu majetok | 28 687 | 10 986 | 8 433 | 5 933 | 2 960 | 2 924 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 951 | 7 911 | 5 193 | 3 600 | 1 840 | 2 230 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 841 | -2 264 | -1 925 | -1 760 | -2 667 | -3 880 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 105 | 339 | 165 | -907 | -1 213 | -426 |
| Vlastné imanie spolu | 2 736 | 3 075 | 3 240 | 2 333 | 1 120 | 694 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 738 | 3 494 | 3 150 | 2 492 | 347 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 038 | 1 182 | 795 | -472 | -682 | -2 |
| EBITDA | -2 038 | 1 182 | 795 | -472 | -682 | -2 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 105 | 369 | 183 | -907 | -873 | -86 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 105 | 339 | 165 | -907 | -1 213 | -426 |
| Osobné náklady | 2 223 | 2 223 | 2 223 | 2 425 | 1 011 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Service 4 s.r.o.
Prehľad
Service 4 s.r.o. (IČO 51927012) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Svit. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 426 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 924 € a vlastné imanie 694 € (miera samofinancovania 23,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.