GRIPS SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 437 | 27 845 | 18 130 | 21 056 | 24 471 | 30 390 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 20 437 | 27 845 | 18 130 | 21 056 | 24 471 | 30 390 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 695 | 18 886 | 11 017 | 10 950 | 11 437 | 12 354 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 901 | 3 742 | 3 960 | 2 114 | 5 107 | 8 033 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 841 | 217 | -1 847 | 2 992 | 2 927 | 5 003 |
| Vlastné imanie spolu | 8 742 | 8 959 | 7 113 | 10 106 | 13 034 | 18 036 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 890 | 41 930 | 49 560 | 49 550 | 49 700 | 49 950 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 586 | 852 | -1 216 | 3 656 | 3 576 | 5 679 |
| EBITDA | 2 586 | 852 | -1 216 | 3 656 | 3 576 | 5 679 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 477 | 721 | -1 352 | 3 520 | 3 443 | 5 559 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 841 | 217 | -1 847 | 2 992 | 2 927 | 5 003 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GRIPS SK, s. r. o.
Prehľad
GRIPS SK, s. r. o. (IČO 51946319) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Lužná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 950 €, čo je o 0,5 % viac ako rok predtým (49 700 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 003 € (10,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 390 € a vlastné imanie 18 036 € (miera samofinancovania 59,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.