JUMOD trade, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 965 | 14 177 | 16 364 | 25 879 | 29 267 | 31 659 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 828 | 1 351 |
| Spolu majetok | 13 965 | 14 177 | 16 364 | 25 879 | 31 095 | 33 010 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 688 | 1 674 | 688 | 1 699 | 1 191 | -289 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 723 | 7 003 | 10 176 | 18 679 | 24 405 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 723 | 10 226 | 3 173 | 8 504 | 5 725 | 3 394 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 2 277 | 12 503 | 15 676 | 24 180 | 29 904 | 33 299 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 856 | 37 399 | 16 665 | 19 201 | 39 297 | 34 043 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 600 | 12 074 | 3 964 | 10 139 | 6 847 | 4 892 |
| EBITDA | -2 600 | 12 074 | 3 964 | 10 139 | 6 927 | 5 369 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 723 | 11 667 | 3 857 | 10 049 | 6 748 | 4 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 723 | 10 226 | 3 173 | 8 504 | 5 725 | 3 394 |
| Osobné náklady | 12 813 | 1 311 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | 477 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JUMOD trade, s. r. o.
Prehľad
JUMOD trade, s. r. o. (IČO 51947757) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: tkanie textilu (SK NACE 1320).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 043 €, čo je o 13,4 % menej ako rok predtým (39 297 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 394 € (10,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 33 010 € a vlastné imanie 33 299 € (miera samofinancovania 101 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.