MoonSK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 586 | 1 975 | 4 922 | 6 931 | 8 260 | 10 731 |
| Neobežný majetok spolu | 7 390 | 5 462 | 3 534 | 1 606 | 21 214 | 14 706 |
| Spolu majetok | 12 976 | 7 437 | 8 456 | 8 537 | 29 474 | 25 437 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 751 | 700 | 699 | 905 | 20 116 | 14 628 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -22 488 | -18 275 | -12 763 | -11 743 | -3 367 | -1 642 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 713 | 5 512 | 1 020 | 8 375 | 1 725 | 1 451 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 25 000 | 14 500 | 14 500 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Vlastné imanie spolu | 12 225 | 6 737 | 7 757 | 7 632 | 9 358 | 10 809 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 593 | 13 291 | 1 998 | 11 453 | 28 033 | 16 483 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 844 | 5 649 | 1 156 | 9 456 | 2 608 | 2 566 |
| EBITDA | 6 772 | 7 577 | 3 084 | 11 384 | 2 608 | 9 074 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 713 | 5 512 | 1 020 | 9 271 | 2 065 | 1 791 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 713 | 5 512 | 1 020 | 8 375 | 1 725 | 1 451 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 928 | 1 928 | 1 928 | 1 928 | 0 | 6 508 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MoonSK s.r.o.
Prehľad
MoonSK s.r.o. (IČO 51949661) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 483 €, čo je o 41,2 % menej ako rok predtým (28 033 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 451 € (8,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 437 € a vlastné imanie 10 809 € (miera samofinancovania 42,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.