Diamond Design & Real Estate s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 615 | 19 559 | 31 539 | 68 069 | 64 154 | 53 706 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 4 271 | 3 020 | 1 771 |
| Spolu majetok | 9 615 | 19 559 | 31 539 | 72 340 | 67 174 | 55 477 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 389 | 4 728 | 14 501 | 35 400 | 29 542 | 29 883 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 797 | 3 726 | 9 332 | 26 378 | 31 439 | 32 133 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 929 | 5 605 | 2 206 | 5 062 | 693 | -12 039 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 9 226 | 14 831 | 17 038 | 36 940 | 37 632 | 25 594 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 58 085 | 61 603 | 73 467 | 150 907 | 332 251 | 147 989 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 364 | 7 466 | 3 709 | 14 151 | 9 177 | -5 359 |
| EBITDA | 2 364 | 7 466 | 3 709 | 14 880 | 10 427 | -4 109 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 250 | 7 150 | 2 815 | 9 986 | 2 613 | -11 079 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 929 | 5 605 | 2 206 | 5 062 | 693 | -12 039 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 729 | 1 250 | 1 250 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Diamond Design & Real Estate s.r.o.
Prehľad
Diamond Design & Real Estate s.r.o. (IČO 51950910) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 147 989 €, čo je o 55,5 % menej ako rok predtým (332 251 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 12 039 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 477 € a vlastné imanie 25 594 € (miera samofinancovania 46,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.