L&T TRADE Company, s. r. o.Aktívna

IČO 51952424Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bobrovec

Finančný prehľad

161 528 €+207,4%
Tržby 2025
+26,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu17 22726 34042 81680 87048 277142 695
Neobežný majetok spolu46 23886 895132 352155 736183 211176 335
Spolu majetok63 465113 235175 168236 606231 488319 030
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu11 53633 30117 21826 15019 65680 625
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov015 41549 93049 93049 93049 930
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)14 35425 54213 94712 186-1 00520 992
Fondy a ostatné vlastné imanie32 57533 97789 073143 340157 907162 483
Vlastné imanie spolu51 92979 934157 950210 456211 832238 405
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)49 76481 500108 44486 33252 554161 528
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti16 61032 44321 08412 186-1 00526 655
EBITDA19 81035 98644 46812 186-1 00533 531
Výsledok hospodárenia pred zdanením16 74532 39620 80112 186-1 00526 574
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie14 35425 54213 94712 186-1 00520 992
Osobné náklady000000
Odpisy3 2003 54323 384006 876
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: L&T TRADE Company, s. r. o.

Prehľad

L&T TRADE Company, s. r. o. (IČO 51952424) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bobrovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 161 528 €, čo je o 207 % viac ako rok predtým (52 554 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 992 € (13,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 319 030 € a vlastné imanie 238 405 € (miera samofinancovania 74,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

L&T TRADE Company, s. r. o. – IČO 51952424 — icoprofil.sk