SARITA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2020
| 2019 | 2020 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 16 141 | 9 784 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 141 | 9 784 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 16 140 | 24 969 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -698 | -4 999 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 301 | -15 186 |
| Vlastné imanie spolu | 1 | -15 185 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 50 917 | 59 122 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 775 | -14 465 |
| EBITDA | -3 775 | -14 465 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 301 | -15 186 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 301 | -15 186 |
| Osobné náklady | 9 040 | 22 747 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SARITA s.r.o.
Prehľad
SARITA s.r.o. (IČO 51958694) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2020 boli 59 122 €, čo je o 16,1 % viac ako rok predtým (50 917 €). Rok 2020 skončil stratou 15 186 €. Osobné náklady za rok 2020 boli 22 747 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2020 záporné (-15 185 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2020.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.