Kirkenes s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 701 € (60 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 90 367 | 47 781 | 54 399 | 37 159 | 22 394 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 90 367 | 47 781 | 54 399 | 37 159 | 22 394 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 62 741 | 26 592 | 28 464 | 11 025 | 5 737 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 871 | 13 626 | 16 189 | 20 935 | 8 433 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 755 | 2 563 | 4 746 | 199 | 3 224 |
| Vlastné imanie spolu | 27 626 | 21 189 | 25 935 | 26 134 | 16 657 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 156 373 | 109 947 | 94 668 | 25 200 | 14 634 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 918 | 2 666 | 6 950 | 1 252 | 4 273 |
| EBITDA | 9 918 | 2 666 | 6 950 | 1 252 | 4 273 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 824 | 2 563 | 6 837 | 1 159 | 4 184 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 755 | 2 563 | 4 746 | 199 | 3 224 |
| Osobné náklady | 3 949 | 10 833 | 9 465 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 9 000 | 0 | 0 | 12 701 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kirkenes s.r.o.
Prehľad
Kirkenes s.r.o. (IČO 51962144) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 634 €, čo je o 41,9 % menej ako rok predtým (25 200 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 44,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 224 € (22,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 394 € a vlastné imanie 16 657 € (miera samofinancovania 74,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.