JAVORČEK & PARTNERS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 63 513 | 101 590 | 90 920 | 93 694 | 77 835 | 111 791 |
| Neobežný majetok spolu | 3 153 | 2 597 | 2 040 | 1 483 | 927 | 371 |
| Spolu majetok | 66 666 | 104 187 | 92 960 | 95 177 | 78 762 | 112 162 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 202 | 6 592 | 3 388 | 7 009 | 6 335 | 45 779 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 33 557 | 60 464 | 92 595 | 84 572 | 83 168 | 67 427 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 907 | 32 131 | -8 023 | -1 404 | -15 741 | -6 044 |
| Vlastné imanie spolu | 65 464 | 97 595 | 89 572 | 88 168 | 72 427 | 66 383 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 78 331 | 103 942 | 47 200 | 54 293 | 36 124 | 45 989 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 34 093 | 40 824 | -7 853 | -1 296 | -15 610 | -5 441 |
| EBITDA | 34 279 | 41 381 | -7 296 | -739 | -15 053 | -4 884 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 34 059 | 40 672 | -8 023 | -1 404 | -15 741 | -5 704 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 907 | 32 131 | -8 023 | -1 404 | -15 741 | -6 044 |
| Osobné náklady | 7 033 | 27 485 | 28 599 | 29 692 | 18 120 | 16 218 |
| Odpisy | 186 | 557 | 557 | 557 | 557 | 557 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
- MARE LEGAL s. r. o.
- Petakova Legal s. r. o.
- Beňo Legal s. r. o.
- Hanesch Legal s. r. o.
- Advokátska kancelária JURKOVÁ s. r. o.
- JUDr. Daniel Škrovan, advokát, s. r. o.
- Advokátska kancelária Tezet Legal, s. r. o.
- AK Vilhan s. r. o.
- Advokátska kancelária JUDr. Burgerová, s. r. o.
- FORTIS LEGAL advokátska kancelária s. r. o.
Zhrnutie: JAVORČEK & PARTNERS s.r.o.
Prehľad
JAVORČEK & PARTNERS s.r.o. (IČO 51972905) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 45 989 €, čo je o 27,3 % viac ako rok predtým (36 124 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 10,1 % ročne. Rok 2024 skončil stratou 6 044 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 16 218 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 112 162 € a vlastné imanie 66 383 € (miera samofinancovania 59,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.