Kanucto s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 490 | 26 581 | 72 293 | 101 098 | 130 873 | 160 951 |
| Neobežný majetok spolu | 7 521 | 6 017 | 28 454 | 21 650 | 19 337 | 41 724 |
| Spolu majetok | 23 011 | 32 598 | 100 747 | 122 748 | 150 210 | 202 675 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 456 | 26 685 | 94 751 | 116 219 | 141 796 | 191 566 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 518 | 555 | 413 | 496 | 1 029 | 2 963 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 37 | 358 | 83 | 533 | 1 885 | 2 646 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 555 | 5 913 | 5 996 | 6 529 | 8 414 | 11 109 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 380 | 96 054 | 146 678 | 176 916 | 199 779 | 166 308 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 807 | 2 435 | 3 421 | 5 953 | 8 647 | 8 884 |
| EBITDA | 4 311 | 3 939 | 7 693 | 12 756 | 15 739 | 21 133 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 263 | 759 | 206 | 776 | 2 845 | 3 606 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 37 | 358 | 83 | 533 | 1 885 | 2 646 |
| Osobné náklady | 4 468 | 4 552 | 4 641 | 4 890 | 4 509 | 3 372 |
| Odpisy | 1 504 | 1 504 | 4 272 | 6 803 | 7 092 | 12 249 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kanucto s.r.o.
Prehľad
Kanucto s.r.o. (IČO 51982595) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vrakuňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 166 308 €, čo je o 16,8 % menej ako rok predtým (199 779 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 646 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 372 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 202 675 € a vlastné imanie 11 109 € (miera samofinancovania 5,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.