REDMONT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 686 | 4 689 | 116 713 | 248 766 | 208 893 | 150 425 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 38 667 | 64 655 | 61 939 | 41 089 |
| Spolu majetok | 4 686 | 4 689 | 155 380 | 313 421 | 270 832 | 191 514 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 | 114 | 105 581 | 254 540 | 210 852 | 122 581 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -314 | -334 | -425 | 44 799 | 53 881 | 54 479 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -21 | -91 | 45 224 | 9 082 | 1 099 | 8 954 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 665 | 4 575 | 49 799 | 58 881 | 59 980 | 68 933 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 317 559 | 803 278 | 838 899 | 679 637 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | -8 | 58 239 | 18 837 | 24 911 | 22 656 |
| EBITDA | 0 | -8 | 64 896 | 32 516 | 42 142 | 43 506 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -21 | -91 | 57 482 | 12 814 | 16 017 | 13 259 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -21 | -91 | 45 224 | 9 082 | 1 099 | 8 954 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 4 186 | 52 272 | 54 196 | 62 945 |
| Odpisy | 0 | 0 | 6 657 | 13 679 | 17 231 | 20 850 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REDMONT s. r. o.
Prehľad
REDMONT s. r. o. (IČO 51983354) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 679 637 €, čo je o 19,0 % menej ako rok predtým (838 899 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 8 954 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 62 945 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 191 514 € a vlastné imanie 68 933 € (miera samofinancovania 36,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.