4 Cubes Services, s.r.o.Aktívna

IČO 51993627Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Michaľany

Finančný prehľad

1 101 962 €+15,1%
Tržby 2025
+16,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu93 262117 651203 385150 731247 306255 219
Neobežný majetok spolu005 50721 62256 90749 625
Spolu majetok93 262117 651208 892172 353304 213304 844
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu73 90698 187157 853105 504201 743219 991
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 78813 85613 96414 88730 69766 318
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)12 06810892315 81035 621-17 617
Fondy a ostatné vlastné imanie50050031 15231 15231 15231 152
Vlastné imanie spolu19 35619 46451 03966 849102 47084 853
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)524 388540 101640 529802 243957 4171 101 962
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti18 2404 4656 24322 98355 539-5 859
EBITDA18 2404 4657 34424 53358 1051 498
Výsledok hospodárenia pred zdanením17 9693 5004 86720 41551 101-13 777
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie12 06810892315 81035 621-17 617
Osobné náklady31 60242 82630 72643 54870 85766 869
Odpisy001 1011 5502 5667 357
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Michaľany

Zhrnutie: 4 Cubes Services, s.r.o.

Prehľad

4 Cubes Services, s.r.o. (IČO 51993627) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Michaľany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 101 962 €, čo je o 15,1 % viac ako rok predtým (957 417 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 17 617 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 66 869 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 304 844 € a vlastné imanie 84 853 € (miera samofinancovania 27,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

4 Cubes Services, s.r.o. – IČO 51993627 — icoprofil.sk