omnify, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 79 064 € (77 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 69 862 | 70 852 | 98 355 | 137 587 | 155 535 | 67 225 |
| Neobežný majetok spolu | 17 405 | 34 882 | 25 547 | 16 212 | 7 205 | 49 090 |
| Spolu majetok | 87 267 | 105 734 | 123 902 | 153 799 | 162 740 | 116 315 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 52 827 | 56 410 | 59 792 | 69 235 | 54 926 | 62 108 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 580 | 29 336 | 44 220 | 58 610 | 79 064 | 23 250 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 756 | 14 884 | 14 786 | 20 454 | 23 250 | 25 457 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 104 | 104 | 104 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 34 440 | 49 324 | 64 110 | 84 564 | 107 814 | 54 207 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 73 990 | 87 920 | 87 890 | 92 940 | 91 360 | 103 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 033 | 19 816 | 18 923 | 26 056 | 29 956 | 32 794 |
| EBITDA | 25 780 | 24 872 | 28 258 | 35 391 | 38 963 | 41 493 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 941 | 19 742 | 18 841 | 25 978 | 29 785 | 32 698 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 756 | 14 884 | 14 786 | 20 454 | 23 250 | 25 457 |
| Osobné náklady | 9 447 | 10 588 | 10 477 | 11 405 | 12 785 | 14 471 |
| Odpisy | 4 747 | 5 056 | 9 335 | 9 335 | 9 007 | 8 699 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 79 064 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: omnify, s.r.o.
Prehľad
omnify, s.r.o. (IČO 52001130) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 103 000 €, čo je o 12,7 % viac ako rok predtým (91 360 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 457 € (24,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 471 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 116 315 € a vlastné imanie 54 207 € (miera samofinancovania 46,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.