CHLEBÁKOVCI s.r.o.Aktívna

IČO 52001784Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Hniezdne

Finančný prehľad

3 733 €-79,5%
Tržby 2025
-43,6%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu17 3215 78911 88729 44713 2558 603
Neobežný majetok spolu7 0804 4251 769000
Spolu majetok24 40110 21413 65629 44713 2558 603
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu14 6492 2232 71617 8241 1512 159
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 1234 4982 7375 5396 1886 645
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 448-1 7612 949683481-5 660
Fondy a ostatné vlastné imanie181254254401435459
Vlastné imanie spolu9 7527 99110 94011 62312 1046 444
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)65 25853 69768 82561 64318 2153 733
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 814-1 6443 9331 160931-5 217
EBITDA4 4691 0116 5882 929931-5 217
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 717-1 7613 8051 002821-5 320
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 448-1 7612 949683481-5 660
Osobné náklady8 3745 3214 3053 1513 5013 625
Odpisy2 6552 6552 6551 76900
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: CHLEBÁKOVCI s.r.o.

Prehľad

CHLEBÁKOVCI s.r.o. (IČO 52001784) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Hniezdne. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 3 733 €, čo je o 79,5 % menej ako rok predtým (18 215 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 43,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 660 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 625 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 603 € a vlastné imanie 6 444 € (miera samofinancovania 74,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

CHLEBÁKOVCI s.r.o. – IČO 52001784 — icoprofil.sk